Про ЦНАП

Основним завданням Центру надання адміністративних послуг є  створення доступних та зручних умов для громадян у сфері надання  адміністративних послуг.

Центр забезпечує надання адміністративних послуг через адміністратора шляхом його взаємодії із суб’єктами надання адміністративних послуг.

Діяльність Центру надання адміністративних послуг забезпечує прозорість, відкритість  дій у сфері надання адміністративних послуг, виконання стандартних, спрощених процедур для отримання бажаного результату, доступність інформації та надання консультацій з питань надання адміністративних послуг.   

Центр в установленому законодавством порядку та у межах повноважень взаємодіє з структурними підрозділами, апаратом районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації, необхідної для належного виконання покладених на нього завдань та здійснення запланованих заходів.

Для зручності громадян Центр працює  без обідньої перерви та один день на тиждень до двадцятої години.

Пріоритетним напрямком персоналу в Центрі є вирішення потреб громадян, шляхом якісного швидкого та зручного надання адміністративних послуг.

Для вас  працюють:

  Керівник : Карпуша Ірина Олександрівна
  Адміністратор: Солодухіна Наталя Василівна
  Адміністратор: Пижова Лілія Володимирівна
  Адміністратор: Кирилова Наталя Вікторівна
  Адміністратор: Тарасова Наталя Олександрівна
   

Телефони для довідок, консультацій, скарг та пропозицій  

Стаціонарний телефон   06131-6-13-48
Мобільний телефон  

Законодавча база: